x

Stawki biznesowe

Stawki za usługi bieżące i przeszłe
Dowiedz się więcej o stawkach generowania usług standardowych Eversource i interfejsu użytkownika, poznaj fakty na temat stawek dostawców i planów lub zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami.

Musi znać informacje z Urzędu Regulacji Energetyki

Informacje z Urzędu Regulacji Energetyki

  • Usługa standardowa Eversource i UI to opcja generowania dla klientów biznesowych, którzy nie wybierają licencjonowanego dostawcy.
  • Licencjonowani dostawcy oferują alternatywę dla stawek Eversource i Standardowej usługi generowania interfejsu użytkownika. Nie musisz przełączać się na licencjonowanego dostawcę.
  • Przechodzi do nowego dostawcy w dniu odczytu licznika.
  • Eversource i UI muszą zwracać małych klientów biznesowych do standardowej stawki serwisowej w ciągu 72 godzin żądania. Więcej.
  • Oferty dostawców są sklasyfikowane jako Stałe lub Zmienne na Tablicy Opłat. Pamiętaj, aby skontaktować się z dostawcą w sprawie opłat za przedterminowe wypowiedzenie.
  • Skontaktuj się z Działem ds. Konsumentów PURA w 800-382-4586 z pytaniami dotyczącymi wyboru dostawcy. Kliknij tutaj złożyć zapytanie do PURA lub skargę.

Plany Fixed Rate

  • W ramach planu stałego stawka generowania musi być ustalona na co najmniej cztery pełne cykle rozliczeniowe. Pamiętaj, aby skontaktować się z dostawcą, aby dowiedzieć się, jaka stawka za generowanie będzie naliczana po zakończeniu Fixed planu.

Plany taryfowe

  • W planach Variable-Daily lub Variable-Weekly wskaźnik pokrycia może wzrosnąć / zmniejszyć podczas cyklu rozliczeniowego. Stawka produkcyjna dla klientów biznesowych może zwiększyć dowolną kwotę lub procent bez powiadomienia przez dostawcę.

Agregatory elektryczne

Oprócz udzielania licencji dostawcom energii elektrycznej Urząd Regulacji Energetyki Publicznej wydaje Certyfikat Rejestracji agregatorom elektrycznym.

Co to jest agregator elektryczny?

Agregator elektryczny gromadzi konsumentów w celu negocjowania stawki za usługę wytwarzania od dostawcy energii elektrycznej. Agregator elektryczny musi negocjować z dostawcami w imieniu klientów, których reprezentuje. Jako taki agregator musi działać jako agent klienta. Jako agent klienta agregator nie może jednocześnie być agentem dla jednego lub większej liczby dostawców.

Czym zarejestrowany agregator różni się od licencjonowanego dostawcy?

Dostawcy kupują energię elektryczną, która jest dostarczana klientom, i wystawiają rachunki za tę energię elektryczną za pośrednictwem rachunku za energię elektryczną klienta (zwykle nazywanego rozliczeniem skonsolidowanym) lub bezpośrednio rozliczając klienta. Agregatorzy nie kupują elektryczności ani rachunku za dostawę energii. Zamiast tego, jak zauważono powyżej, agregatory zbierają konsumentów razem w celu negocjowania stawki za generowanie od dostawcy.

Dlaczego agregatorzy mogą publikować oferty na tablicy taryfowej Connecticut?

PURA nadzoruje dostawców i agregatorów oraz publikuje ogólnie dostępne stawki dla Rady ds. Stawki. Jeśli agregator może zaoferować ogólnie dostępną stawkę klientom indywidualnym lub biznesowym, może zostać wysłany do Rady Stawki.

Jak zarabiają agregatorzy?

Agregatory muszą działać jako agent klienta. W związku z tym klienci zwykle płacą agregatorowi za swoją usługę.

Jeśli płacę agregatorowi, kto jest moim dostawcą?

Agregatorzy gromadzą konsumentów i negocjują stawki od dostawców w imieniu tych klientów. Agregator wybiera następnie dostawcę i stawkę oferowaną klientom. Klienci, którzy zdecydują się na pracę z agregatorem, będą obsługiwani przez dostawcę wybranego przez agregatora.

Czy nazwa agregatora pojawi się na moim rachunku za energię elektryczną?

Nie. Informacje na temat rachunku będą odzwierciedlać licencjonowanego dostawcę, który świadczy usługę generowania.

2017 - Obecne stawki generowania usług standardowych dla firm

Eversource
2017 - obecne stawki za generowanie usług standardowych usług biznesowych
(centy / kWh)

Oceniać201720182019
Styczeń-czerwiec *Lipiec-grudzień. *Styczeń-czerwiec *Lipiec-grudzień. *Styczeń-czerwiec *Lipiec-grudzień. *
Oceń 27 Peak9.78910.32511.35311.44012.91210.790
Oceń 27 poza szczytem6.7897.3258.3538.4409.9127.790
Oceń 297.7338.3139.3049.42210.8518.796
Oceń 307.7338.3139.3049.42210.8518.796
Oceń 357.7338.3139.3049.42210.8518.796
Oceń 37 Peak9.78910.32511.35311.44012.91210.790
Oceń 37 poza szczytem6.7897.3258.3538.4409.9127.790
Oceń 407.7338.3139.3049.42210.8518.796
Oceń 41 Peak9.88110.45811.47411.57813.03110.368
Oceń 41 poza szczytem6.8817.4588.4748.57810.0317.368
Oceń 55 Peak9.88110.45811.47411.57813.03110.368
Oceń 55 poza szczytem6.8817.4588.4748.57810.0317.368
Oceń 56 Peak9.88110.45811.47411.57813.03110.368
Oceń 56 poza szczytem6.8817.4588.4748.57810.0317.368
Oceń 1157.7738.3139.3049.42210.8518.796
Oceń 1167.8968.4139.7289.66011.5967.226
Oceń 1177.8968.4139.7289.66011.5967.226
Oceń 1197.7308.3139.3149.43710.8698.245

Oceń 27 - Small Business - czas wykorzystania Peak & Off-Peak
Oceń 29 - Zewnętrzne oświetlenie rekreacyjne
Oceń 30 - Small Business
Oceń 35 - średni biznes
Oceń 37 - Średni biznes - Czas użytkowania w godzinach szczytu i poza szczytem
Oceń 40 - Small Church & School
Oceń 41 - Large Church & School * - Czas spędzony w Peak & Off-Peak
Rate 55 - Medium Manufacturing * - Czas użytkowania Peak & Off-Peak
Stawka 56 - Średni nieprodukcyjny * - Maksymalny czas użytkowania
Oceń 115 - Usługa bez pomiaru
Oceń 116 - Streelighting - sprzęt należący do Eversource
Oceń 117 - Oświetlenie uliczne - Sprzęt obsługiwany przez klienta

Szczytowe i poza-szczytowe stawki za czas użytkowania są naliczane klientom biznesowym Eversource, którzy korzystają z usług w ramach stawek 27, 37, 41, 55 i 56.
Stawki za pik pobierane są od południa do 8 pm w dni powszednie lub około 24% całkowitych tygodniowych godzin.
Stawki za poza szczytem są naliczane od 8 pm do południa w dni robocze i wszystkie weekendy lub około 76% całkowitego tygodniowego czasu pracy.

* Miesięczne zapotrzebowanie mniejsze niż 500kW.



United Illuminating
2017 - obecne stawki za generowanie usług standardowych usług biznesowych
(centy / kWh)

Oceniać201720182019
Styczeń-czerwiec *Lipiec-grudzień. *Styczeń-czerwiec *Lipiec-grudzień. *Styczeń-czerwiec *Lipiec-grudzień. *
Oceń GS9.00707.53749.45099.006510.77548.4125
Oceń szczyt GST10.98139.587011.377611.032512.805010.4260
Oceń GST poza szczytem 7.98136.58708.37768.03259.80507.4260
Oceń LPT Peak11.11589.682511.539711.252812.908110.5997
Oceń LPT Off-Peak8.11586.68258.53978.25289.90817.5997
Oceń M9.08917.73619.80069.326111.36128.7093
Oceń U9.08917.73619.80069.326111.36128.7093

Oceń GS - usługa ogólna
Oceń usługę General GST - czas użytkowania Peak & Off-Peak
Oceń LPT * - Duży czas zasilania i czas poza szczytem
Oceń M - Oświetlenie uliczne i bezpieczeństwa
Oceń U - Oświetlenie uliczne i bezpieczeństwa

Szczytowe i poza-szczytowe stawki za czas użytkowania są ponoszone przez klientów biznesowych z UI, którzy korzystają z usług w ramach stawek GST i LPT.
Szczytowe stawki są naliczane od 10 do 6 pm w dni powszednie lub około 24% całkowitego tygodniowego czasu pracy.
Współczynniki poza szczytem są naliczane od 6 pm do 10 am w dni powszednie i w weekendy lub około 76% całkowitego tygodniowego czasu pracy.

* Miesięczne zapotrzebowanie mniejsze niż 500kW.

2014 - 2016 Standardowe stawki za usługi biznesowe

Eversource
2014-2016 Standardowe stawki świadczenia usług dla standardowych usług
(centy / kWh)

Oceniać201420152016
Styczeń-czerwiec *Lipiec-grudzień. *Styczeń-czerwiec *Lipiec-grudzień. *Styczeń-czerwiec *Lipiec-grudzień. *
Oceń 27 Peak11.06911.93414.19010.39411.4278.666
Oceń 27 poza szczytem8.0698.93411.1907.3948.4275.666
Oceń 299.0169.91712.1398.3879.3716.663
Oceń 309.0169.91712.1398.3879.3716.663
Oceń 359.0169.91712.1398.3879.3716.663
Oceń 37 Peak11.06911.93414.19010.39411.4278.666
Oceń 37 poza szczytem8.0698.93411.1907.3948.4275.666
Oceń 409.0169.91712.1398.3879.3716.663
Oceń 41 Peak11.07612.03114.27310.47611.5068.788
Oceń 41 poza szczytem8.0769.03111.2737.7468.5065.788
Oceń 55 Peak11.07612.03114.27310.47611.5068.788
Oceń 55 poza szczytem8.0769.03111.2737.7468.5068.788
Oceń 56 Peak11.07612.03114.27310.47611.5068.788
Oceń 56 poza szczytem8.0769.03111.2737.7468.5068.788
Oceń 1159.0169.91712.1398.3879.3716.663
Oceń 1169.00610.01212.7788.4579.7226.653
Oceń 1179.00610.01212.7788.4579.7226.653
Oceń 11912.1148.3639.3666.655

Oceń 27 - Small Business - czas wykorzystania Peak & Off-Peak
Oceń 29 - Zewnętrzne oświetlenie rekreacyjne
Oceń 30 - Small Business
Oceń 35 - średni biznes
Oceń 37 - Średni biznes - Czas użytkowania w godzinach szczytu i poza szczytem
Oceń 40 - Small Church & School
Oceń 41 - Large Church & School * - Czas spędzony w Peak & Off-Peak
Rate 55 - Medium Manufacturing * - Czas użytkowania Peak & Off-Peak
Stawka 56 - Średni nieprodukcyjny * - Maksymalny czas użytkowania
Oceń 115 - Usługa bez pomiaru
Oceń 116 - Oświetlenie uliczne - Sprzęt należący do Eversource
Oceń 117 - Oświetlenie uliczne - Sprzęt obsługiwany przez klienta

Szczytowe i poza-szczytowe stawki za czas użytkowania są naliczane klientom biznesowym Eversource, którzy korzystają z usług w ramach stawek 27, 37, 41, 55 i 56.
Stawki za pik pobierane są od południa do 8 pm w dni powszednie lub około 24% całkowitych tygodniowych godzin.
Stawki za poza szczytem są naliczane od 8 pm do południa w dni robocze i wszystkie weekendy lub około 76% całkowitego tygodniowego czasu pracy.

* Miesięczne zapotrzebowanie mniejsze niż 500kW.



United Illuminating
2014-2016 Standardowe stawki świadczenia usług dla standardowych usług
(centy / kWh)

Oceniać201420152016
Styczeń-czerwiec *Lipiec-grudzień. *Styczeń-czerwiec *Lipiec-grudzień. *Styczeń-czerwiec *Lipiec-grudzień. *
Oceń GS8.83888.578212.80349.118710.54728.0291
Oceń szczyt GST10.755510.465914.499111.371512.127510.0580
Oceń GST poza szczytem 7.75557.465911.49918.37159.12757.0580
Oceń LPT Peak10.925410.686914.561210.991812.464810.2440
Oceń LPT Off-Peak7.92547.686911.56127.99189.46487.2440
Oceń M9.06108.805713.26879.345010.66078.1198
Oceń U9.06108.805713.26879.345010.66078.1198

Oceń GS - usługa ogólna
Oceń usługę General GST - czas użytkowania Peak & Off-Peak
Oceń LPT * - Duży czas zasilania i czas poza szczytem
Oceń M - Oświetlenie uliczne i bezpieczeństwa
Oceń U - Oświetlenie uliczne i bezpieczeństwa

Szczytowe i poza-szczytowe stawki za czas użytkowania są ponoszone przez klientów biznesowych z UI, którzy korzystają z usług w ramach stawek GST i LPT.
Szczytowe stawki są naliczane od 10 do 6 pm w dni powszednie lub około 24% całkowitego tygodniowego czasu pracy.
Współczynniki poza szczytem są naliczane od 6 pm do 10 am w dni powszednie i w weekendy lub około 76% całkowitego tygodniowego czasu pracy.

* Miesięczne zapotrzebowanie mniejsze niż 500kW.

Minione kursy

Stawki za usługi standardowe w przeszłości

  • Wykresy pokazują trend w stawkach generowania usługi standardowej dla klientów biznesowych. Stawki są zaokrąglane. Całkowite stawki są pokazane w zakładce "Tabela stawek".
  • W niektórych latach stawka za usługę standardową uległa zmianie w styczniu 1st i została ustalona na okres jednego roku. Jednoroczne stawki stałe pojawiają się na wykresie jako ta sama stawka w styczniu i lipcu 1st.
  • W niektórych latach stawka za usługę standardową uległa zmianie w styczniu i lipcu 1st i została ustalona na sześć miesięcy. Sześciomiesięczne stałe stawki pojawiają się na wykresie jako różne stawki w styczniu i lipcu 1st.
  • Standardowe stawki za usługi są zatwierdzane przez PURA na około 45 dni przed ich datą wejścia w życie; około maja 15th za obowiązujące stawki lipiec 1st i około listopada 15th za obowiązujące stawki Styczeń 1st.

Usługa standardowa

Standardowe generowanie usług

  • Usługa standardowa to opcja dostarczania energii dostarczana przez Eversource i United Illuminating (UI) i jest dostępna dla klientów biznesowych. Klienci mogą jednak wybrać licencjonowanego dostawcę usług generujących, co może obniżyć koszty. Należy pamiętać, że najwięksi klienci komercyjni i przemysłowi (miesięczne zapotrzebowanie większe niż 500 kW) nie kwalifikują się do usługi standardowej, ale są obsługiwani w ramach stawek generowanych przez usługę Last Resort Service Generation.
  • Eversource i UI nie są właścicielami elektrowni ani nie produkują elektryczności. Standardowe stawki za usługi odzwierciedlają rzeczywisty koszt zakupu energii elektrycznej. PURA nadzoruje proces aukcyjny Eversource i używanie UI do zakupu usługi generowania usługi standardowej.
  • Stawki za usługę standardowej zmiany zmieniają się w styczniu 1st i lipca 1st i są ustalane na sześć miesięcy. Eversource i UI nie oferują stawek generowania zmiennych.
  • Klienci, którzy chcą wrócić do standardowej stawki serwisowej, muszą skontaktować się z Eversource lub interfejsem użytkownika. Eversource i interfejs użytkownika mogą zmienić klientów z powrotem na stawkę standardowej usługi w ciągu 72 godzin od żądania i proporcjonalnie zwiększą rachunek. Pamiętaj, aby skontaktować się ze swoim dostawcą w sprawie opłat za anulowanie, które mogą mieć zastosowanie. Ucz się więcej o powrocie do generowania usługi standardowej.
  • Możesz porównać stawki generowania usługi standardowej z ofertami od licencjonowanych dostawców na oficjalnej tablicy taryfowej Connecticut. Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Tablicy Opłat.

Najczęściej zadawane pytania

  • Ważne jest, aby wiedzieć, że niezależnie od wybranego dostawcy energii, Eversource lub UI dostarczy energię elektryczną, wystawi rachunek za usługi i zareaguje na przerwy w zasilaniu. Tylko Eversource lub UI mogą zakończyć twoją usługę
  • Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy wyborze dostawcy prądu, skontaktuj się z Działem ds. Konsumentów Urzędu Regulacji Energetyki (800) 382-4586.

Często zadawane pytania dotyczące wyboru dostawcy

Czym jest wybór dostawcy?
Twój rachunek za energię elektryczną dzieli się na dwie główne części: dostawa i generowanie. Od 2000 deregulacja części generującej rachunek została deregulacja, co oznacza, że ​​niezależne firmy, znane jako "dostawcy energii elektrycznej", mogą konkurować o sprzedaż usług związanych z wytwarzaniem energii. Klienci Eversource i UI mają możliwość otrzymania usługi generowania od licencjonowanego dostawcy lub utrzymania i otrzymywania usługi generowania z Eversource lub interfejsu użytkownika. Koszty dostawy na rachunku pozostają w pełni regulowane.
Jakie pytania powinienem zadać dostawcom?
  • Czy stawka pokrycia jest stała czy zmienna?
  • Jak długo trwa umowa?
  • Czy umowa zostanie automatycznie odnowiona pod koniec tego okresu?
  • Czy powiadomisz mnie na końcu umowy?
  • Czy jest opłata za wcześniejszą wypowiedzenie?
  • Jakie są miesięczne oszczędności, jeśli się zmienię?
  • W jaki sposób wytwarzana jest energia elektryczna - węgiel, gaz, energia jądrowa, energia hydroelektryczna, energia słoneczna lub wiatr?
  • Jaki procent energii elektrycznej pochodzi ze źródeł odnawialnych?
  • Skąd pochodzi część odnawialna?
  • Czy wymagany jest depozyt, rejestracja lub inna opłata?
  • Czy oferujecie jakieś korzyści, takie jak ocena energii w domu lub premia za rejestrację.
Dlaczego powinienem wybrać dostawcę elektrycznego?
Większość ludzi wybiera dostawcę energii elektrycznej, aby obniżyć koszty energii elektrycznej, podczas gdy inni przestawiają się na wsparcie energii odnawialnej.
Ile czasu zajmuje zmiana dostawcy prądu?
Przełącznik ma miejsce w następnym dniu odczytu licznika, a data odczytu licznika jest pokazana na rachunku za energię elektryczną. Pamiętaj, aby zapytać dostawcę, w jaki sposób data odczytania licznika wpłynie na datę zmiany.
Czy Eversource lub UI to mój dostawca energii elektrycznej?
Eversource i UI zapewniają standardową usługę generowania klientom, którzy nie wybierają innego dostawcy energii elektrycznej.
Co stanie się po przejściu na licencjonowanego dostawcę?
Eversource lub UI będą nadal dostarczać energię elektryczną do domu lub firmy i przesyłać rachunek za energię elektryczną. Jedyną różnicą jest to, że stawka za usługę generowania na rachunku będzie odzwierciedlać stawkę pobieraną przez dostawcę energii elektrycznej.
Jak wrócić do Eversource lub standardowej usługi interfejsu użytkownika?
Musisz skontaktować się z Eversource lub interfejsem użytkownika, aby powrócić do generowania usługi standardowej.

Kliknij tutaj aby wyświetlić informacje potrzebne do przeniesienia do generowania Eversource lub UI Standard Sevice.

Czy Eversource lub UI własne elektrownie?
Nie. Eversource i UI nie są już właścicielami elektrowni ani nie produkują elektryczności. Zamiast tego kupują energię elektryczną od dostawców hurtowych w celu dostawy do klientów, którzy nie wybrali dostawcy elektrycznego.
Czy Eversource lub UI będą zdenerwowane, jeśli wybiorę dostawcę elektrycznego?
Nie. Eversource i UI zachęcają swoich klientów do wyboru dostawcy energii elektrycznej, aby obniżyć koszty energii.
Czy Eversource lub UI generują zyski, zapewniając generowanie standardowej usługi?
Nie. Eversource i UI kupują energię elektryczną od dostawców hurtowych w celu dostarczenia ich klientom. Wszyscy klienci płacą to, co Eversource i UI płacą za zakup tej energii elektrycznej - nie więcej lub wcale mniej. Eversource i UI nie korzystają z dostarczanej przez ciebie energii elektrycznej; oni po prostu przechodzą przez koszt.
Czy dostawca energii elektrycznej może wyłączyć moją energię elektryczną?
Nie. Tylko Eversource lub UI mogą wyłączyć twoją usługę elektryczną.
Kto przesyła mi rachunek, jeśli wybiorę licencjonowanego dostawcę?
Będziesz nadal otrzymywać jeden rachunek za energię elektryczną od Eversource lub interfejsu użytkownika. Jedyną różnicą jest to, że stawka generowania na rachunku będzie odzwierciedlać stawkę oferowaną przez wybranego dostawcę energii elektrycznej. Niektórzy dostawcy oferują bezpośrednie rozliczenia. Jeśli zdecydujesz się na bezpośrednie rozliczenie, otrzymasz dwa rachunki - jeden od Eversource lub UI za usługę dostawy i jeden od dostawcy energii elektrycznej do usługi generowania.
Czy dostawcy oferują energię elektryczną wytwarzaną z wiatru, słońca lub innych źródeł odnawialnych?
Tak. Istnieje wielu dostawców, którzy oferują energię elektryczną wyprodukowaną ze źródeł odnawialnych i które przewyższają minimalny standard RI dla usług Connecticut. Poszukaj ofert, które przekraczają minimalne RPS na tablicy taryfowej Connecticut i zwróć się do dostawcy o ich plan energii odnawialnej, w jaki sposób wytwarzana jest energia odnawialna i czy dostawca kupuje odnawialne źródła energii dla swoich ofert energii odnawialnej.

Stawki naliczane przez licencjonowanych dostawców - 2015 do prezentacji

Supplier Billed Rates - Business Customers

  • Licencjonowani dostawcy używają systemu rozliczeniowego Eversource and United Illuminating Company (UI) do fakturowania za swoje usługi generacyjne, zwane powszechnie rozliczeniami skonsolidowanymi. Skonsolidowane fakturowanie pozwala klientom otrzymać jeden rachunek. Poniżej znajdują się linki do rozliczanych stawek.
  • Dostawcy mają również opcję bezpośredniego wystawiania rachunków swoim klientom. Stawki pobierane w ramach rozliczeń bezpośrednich nie są przekazywane Eversource ani interfejsowi użytkownika. Dlatego te stawki nie są tutaj podane.
  • Od 2015 organ regulacyjny ds. Usług użyteczności publicznej (PURA) wymagał od Eversource i UI przedstawienia wszystkich stawek mieszkaniowych i biznesowych naliczanych przez dostawców w ramach rozliczeń skonsolidowanych. Eversource zapewnia również stawki dostawców naliczane klientom ulicznym. Informacje te są publicznie dostępne w Dokumentach zgodności w PURA Docket nr 06-10-22. Inne informacje przesyłane co miesiąc przez Eversource i UI pod numerem 06-10-22 obejmują sprzedaż i liczbę klientów obsługiwanych przez każdego dostawcę.
  • Umowy z dostawcami mogą trwać dłużej niż sześciomiesięczne stawki Standard Service, a zatem mogą odzwierciedlać premie za ryzyko, które nie znajdują odzwierciedlenia w stawkach Standard Service. Stawki dostawcy mogą również obejmować inne elementy (np. Zachęty na karty podarunkowe) lub mogą wspierać energię odnawialną, która przekracza minimalne wymagania CT.

Supplier Rates Billed to Eversource Business CustomersSupplier Rates Billed to UI Business Customers

Odwiedź stronę CT Power Update